Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Українська збірна перемогла на Чемпіонаті світу з карпфішингу

На Чемпіонаті світу з карпфішингу перемогла збірна України, це спортивна риболовля на коропа, як стало відомо Вісті Ньюс. Найбільша риба змагань також на вудці українців. Взявши золото, спортсмени відпочивати не збираються – націлилися на наступний Чемпіонат. Будуть перевіряти наскільки моторний і великий карп із Південної Африканської Республіки.


Тихе озеро на Харківщині. Олексій Горбань закидає вудку, націлившись на коропа. Саме ця риба – його мета як професійного спортсмена. Чоловік у збірній України з карпфішингу.

На початку жовтня Олексій разом з українською командою перемогли на Чемпіонаті світу з карпфішингу. Велику риболовлю у 2018 році приймала Сербія.

Олексій Горбань, член збірної з карпфішингу:

Чемпионат для меня первый. Наши Кричевичи в том году тоже выиграли Чемпионат мира, это был первый чемпионский год для нашей страны. Там собираются лучшие команды – англичане, хорваты, признанные лидеры, скажем так, в карпфишинге.

Більше того українські карполови двічі поспіль беруть золото та стають кращими. Команда «Кричевичи» обійшли навіть хорватів, вони другі, та англійців, ця стали третіми. Напруга зосереджувалася не тільки на риболовному гачку, а і в турнірній таблиці.

Олексій Горбань, член збірної з карпфішингу:
Разрывы были буквально полбалла, то есть очень-очень до последнего шло. В последнюю ночь мы буквально вырвали чемпионство.

Українців запам’ятали не тільки золотим Оскаром серед риболовів, а і найбільшим коропом, який вдалося виловити під час чемпіонату. 15, 360 кг – ніби став передвісником перемоги.

Олексій Горбань, член збірної з карпфішингу:

Самая большая рыба была поймана нашей двойкой. Это Коля с Мишей, и при чем рыба была поймана в первый час.

Українська збірна перемогла на Чемпіонаті світу з карпфішингу27 країн світу пробували свої сили в Сербії. Ще більше їх очікують на своєрідній Олімпіаді риболовів у Південній Африканській Республіці. Узимку 2019-того туди з’їдуться кращі з кращих і не тільки на карпфішинг, а і на інші види спортивного лову. Це змагання проходить раз на кілька років. В української збірної на африканські води надамбітні плани.

Для перемоги в Сербії спортсмени тричі виїжджали туди, аби вправно орієнтуватися на незнайомому березі. Водойму в ПАР скоріш за все українцям доведеться пізнавати тільки теоретично. Адже виїзд на інший континент – справа вартісна. Тому збірна шукає меценатів, які б допомогли в завоюванні нової перемоги.

Українська збірна перемогла на Чемпіонаті світу з карпфішингуОлексій Горбань, член збірної з карпфішингу:

К сожалению, в этом году, наверное, будем без тренировки. Потому что далеко лететь, финансово тоже это… У нас почти все за свой счет, поэтому финансы тоже ограничены. Но рыбалка будет та же самая, карп везде тоже одинаковый. Главное – его ловить.

Українці у себе вірять – африканський короп від їхніх вудок не піде. Зараз члени збірної активно тренуються на українській воді.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023