Україна закупить у Франції 55 вертольотів

Україна закупить у Франції вертольоти. Йдеться про 55 авіабортів «Airbus Helicopters», як стало відомо Вісті Ньюс. Вони стануть базою парку Мобільного загону служби реагування МВС. Що це за загін? Ще наприкінці 2017 року міністр МВС Арсен Аваков інформував, що завдяки авіамобільності зможуть з’єднати на особливо небезпечних викликах поліцію, Нацгвардію, рятувальників і прикордонників. Загін забезпечить систему покриття по всій країні, починаючи від реагування на надзвичайні ситуації, пожежі, виклики кримінального характеру і закінчуючи медичними питаннями, коли потрібно буде доставити в гострих ситуаціях хворого з невеликого села безпосередньо до фахівця. Напередодні Заяву про наміри щодо розвитку двостороннього співробітництва підписали на рівні Міністерства внутрішніх справ України та Міністерства Європи й закордонних справ Франції.

Жан-Ів Ле Дріан, міністр Європи і закордонних справ Франції:
Франція рішуче підтримує Україну у відновлені її територіальної цілісності. На реалізацію Мінських домовленостей. А також ми підтримуємо всі реформи, які проходять у вашій державі. Ми сподіваємось на подальшу співпрацю у будь-якій сфері… для обох сторін.

Арсен Аваков, міністр внутрішніх справ України:

Мы имеем еще 2 вещи, которые пока прорабатываем, Это проект по борьбе с организованной преступностью, и это очень актуально сейчас. И отмену водительских удостоверений.

Залишити відповідь