Україна та грип. У Києві на карантин закрили 119 шкіл

На карантин закрили 119 шкіл у Києві. Медики говорять про припинення занять майже у всіх регіонах, зокрема, у Тернополі, Рівному, Вінниці тощо, як стало відомо Вісті Ньюс. Тут навчальний процес зупинили частково або цілком. Так у Харкові йдеться про 5 навчальних закладів і низку окремих класів. Учні проведуть вдома тиждень.


Навчання у школі призупиняють на карантин, якщо захворіли більше 20% учнів. Тож наразі в Києві на вимушених канікулах колективи більше 100 шкіл. І натомість 23, що перед цим закривалися, вже в навчальному строю.
Олена Фіданян, директор Департаменту освіти та науки, молоді та спорту КМДА:
На ранок понеділка було закрито, прийнято рішення педагогічними колективами і закрито 119 шкіл у Києві.
На Харківщині наразі карантин у кількох закладах. Йдеться про гімназії та ЗОШ у Новій Водолазі, Первомайську, Вовчанську, Рубіжному тощо. Також є освітні заклади, де обмеження часткові – в окремих класах. Наразі подібні заходи для нерозповсюдження хвороби введені в школах Тернополя, Вінниці, Мукачево, Житомира тощо.
Нагадаємо, що зараз в Україні триває пік захворюваності на грип і ГРВІ.

Валентина Гінзбург, голова Департаменту охорони здоров’я КМДА:
Максимально – це лютий місяць, тому до кінця лютого ще може бути зростання. Але, враховуючи, ці показники за 6 тиждень, то все ж таки можна про якесь призупинення говорити захворюваності. Темпи не такі вже і значні, як раніше відмічалися раніше – на 3, на 4 тижні.

На щастя, епідпоріг зараз не перевищений, тому про епідемію мова не йде.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *