Учні Larina Language Academy отримали Кембриджські сертифікати з англійської мови у Харкові

У Харкові понад 15 учнів різного віку і рівнів мовної компетенції отримали Кембриджські сертифікати з англійської мови, як стало відомо Вісті Ньюс. Здобути знання іноземної мови міжнародного рівня четвертий рік поспіль можна в Larina Language Academy. Провели щорічну урочисту церемонію в Kharkiv Palace великим концертом за участі вихованців академії. На захід також завітали й почесні гості. Як усе пройшло, бачили наші журналісти.

Ось так розпочали церемонію вручення Кембриджських сертифікатів 2018 у Larina Language Academy. На сцені не тільки керівник мовної школи, а й головний ідейний натхненник – Тетяна Ларіна. Головний принцип виховання для якої – «наголос на особистий приклад». Команда Ларіної разом з учнями кожний концерт перетворює на казку. До слова, характерною особливістю, яка робить заклад унікальним, є музично-хореографічна складова з щорічними конкурсами талантів та звітними концертами. У ці вихідні 150 учнів Larina Language Academy отримали Кембриджські сертифікати з англійської мови.

Тетяна Ларіна, директор мовної школи Larina Language Academy:

Для учащихся – это всегда праздник. Это награда за труд детей преподавателей, которые вкладывают все свои силы, душу в обучение. Вся программа обучения в Larina Language Academy от 4-х лет до 11-того класса расписана в соответствии с уровнями международной шкалы языковой компетенции. Поэтому наши выпускники в 11-том классе, новое поколение, которое сейчас возрастает будет выпускаться со школы с дипломом уровня не только В2, который открывает двери для поступлений в любой ВУЗ мира, но и с дипломом С1-это профессиональный уровень владения английским языком.

На захід завітали почесні гості та партнери мовної школи. Від імені голови Харківської облдержадміністрації Юлії Світличної привітав голова громадської ради.

Олексій Курцев, голова Громадської ради при Харківській облдержадміністрації:

Ми дуже дякуємо Larina Language Academy, всьому викладацькому складу за ті успіхи в навчанні нашого підростаючого покоління, нашого сьогодення та майбутнього. Сьогодні ми домовились з Тетяною Ларіною, що ми будемо проводити соціальні проекти, навчати дітей тимчасово переміщених осіб, АТОвців, дітей сімей загиблих, тому усім дякую за ту справу, що сьогодні робимо і зі святом.

Навчання в Larina Language Academy проходить протягом усього року, так влiтку учнi рушають до Англiї та Мальти.

Анастасія, мати учня-starters:

Мы давно выбирали школу, которая помогла бы нам изучить иностранный язык. Просмотрели несколько школ и остановили свой выбор на Larina Languge Academy. Совершенно не жалеем об этом, дети с удовольствием идут на занятия. И уровень английского у них достаточно высокий.

Starters, movers, flyers – різний вік і рівень мовної компетенції, але усіх їх об’єднує міжнародний рівень знань іноземної мови. Так майже ціла родина Юлії Доброскок навчається в Larina Languge Academy

Юлія Доброскок, мати учнів:

Сейчас уже старший ребенок получил сертификат В1 и то, на что ушло у меня ушло очень много лет, ему это дается с гораздо меньшими усилиями. Ему 14 и у него уже В2 по разговорной речи. Для меня это было гораздо сложнее. Чем раньше, тем лучше. Малышка, которой 8 лет, в следующем году будет сдавать свой первый экзамен, ну и младшую тоже планирую привести сюда.

Дмитро, батько учениць:

Много учились с репетиторами, но результата не давало. У Лариной результат видно с полугода, спокойно общаются и ходят с удовольствием.

Цьогоріч новий навчальний рік доповнили ще й дизайнерськими календарно-академічними щоденниками. У ньому свої “відмінно” отримує Еліна, дівчина до цього вивчала німецьку та французьку мови та була президентом школи.

 Еліна учениця, президент школи:

Я хочу стать Президентом Украины, а затем пойти в ООН, английский понадобится.

На заході Кембриджські сертифікати отримали також і центри підготовки, серед яких ХНЕУ та НЮА ім.Ярослава Мудрого. Викладачі ж здобули сертифікати з викладання англійської мови CELTA, який визнають у будь-якій країні світу. До слова, отримати останній на теренах східної Україні можна лише в Харкові саме в екзаменаційному центрі Cambridge Centre Larina Languge Academy спільно з International House, Харків. Так цьогоріч географія курсу доповнилась учасниками з Єгипту, велика кількість заявок стала причиною появи листа очікування на навчання.

Тетяна Ларіна, директор мовної школи Larina Language Academy:

Это 2 отдельностоящих корпуса для дошкольного отделения и для школьников. В декабре месяце мы планируем открыть  3-тий филиал, а в следующем учебном году мы открываем филиал в Киеве.

Залишити відповідь