Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

У видання “РИА Новости Украина” СБУ виявила російські джерела фінансування

СБУ провела обшуки у видання “РИА Новости Украина”, як стало відомо Вісті Ньюс. За даними відомства, а також працівників Прокуратури Автономної Республіки Крим, Росія використовувала вітчизняних і російських журналістів для проведення підривної інформаційної діяльності проти України.

Правоохоронці інформують, що у 2014 році за вказівкою гендиректора МИА «Россия сегодня» Дмитра Кисельова керівником українського представництва цієї структури був призначений українець Кирило Вишинський. Таким чином намагалися сховати російські джерела фінансування ресурсу та зв’язок структури з московським офісом МИА «Россия сегодня». Співробітники СБУ спільно з Прокуратурою провели п’ять обшуків в офісах, які використовуються зазначеним медіа-ресурсом та місцях проживання окремих його функціонерів. Подробиці резонансної справи оприлюднили на брифінгу в Києві.

ФОТО ssu.gov.ua

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023