У ТЦ “Барабашово” планують створити єдину профспілку для плідної роботи між підприємцями та адміністрацією

Діалог без агресії та провокацій. У Харкові в торговельному центрі “Барабашово” мають на меті створити єдину профспілку, яка б за аналогом європейських організацій, допомагала вирішувати питання між підприємцями та адміністрацією. Разом із тим найбільша профспілка, яка зараз працює на ринку і буде переформатована, засудила політику окремих радикальних ініціативних груп.

У понеділок представники профспілки Барабашово” зустрілися з Почесним Президентом ПрАТ «Концерн АВЕК і Ко» Олександром Фельдманом. Це чергова зустріч з низки, що має сприяти діалогу між підприємцями та адміністрацією. Мета  створити працюючу профспілку на зразок європейських. Саме через неї планують вирішувати всі суперечливі питання, які можуть виникнути.

Олександр Фельдман, Почесний Президент ПрАТ«Концерн АВЕК і Ко»

Создавайте фонд, и начинаем работать. Готовьте серьезный разговор, не на 5 минут. Я приглашаю вас в Концерн, мы сядем, закроемся и пока не выработаем полностью линию, не разойдемся.

Нова профспілка має об’єднати всіх представників ТЦ. Вона стане механізмом перемовин у досягненні тих чи інших компромісів у роботі підприємців і загалом одного з найбільших ринків східної Європи. Також організація стане на заваді провокаціям, які, на думку учасників зустрічі, організовують так звані радикальні активісти.

Ігор Байрак, заступник голови профспілки підприємців ТЦ “Барабашово”:

Общими усилиями мы сможем сделать ту организацию, которая будет представлять интересы всех предпринимателей рынка “Барабашово”. И тогда наладится конструктивный диалог между предпринимателями и администрацией. Чтобы все вопросы, которые возникают на рынке, решались здесь, решались в поле и с предпринимателями, которые непосредственно вложили деньги в этот рынок, которые ведут бизнес на этом рынке, которые хотят, чтобы этот развивался рынок.

Напрацьовувати формати подальшої роботи представники бізнесу та адміністрація планує вже з наступного тижня.

Вісті Ньюс. Новини. Харків&Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

bigmir)net TOP 100