У Тернополі замінували квартиру вчительки танців

У Тернополі шукали вибухівку в оселі місцевої жінки – вчительки танців, як стало відомо Вісті Ньюс. Непересічний інцидент стався 7-го березня. До поліції зателефонувала перелякана жінка, яка і розповіла про подію. Їй подзвонив невідомий і сказав, що її оселя може замінована. На місце прибули всі служби – поліція, вибухотехніки, рятувальники, кінологи. Правоохоронці почали шукати мінера і знайшли. Пошуки дали неочікуваний результат – жодного предмета, що міг би нести небезпеку і вказали на “мінера”. Ним виявився неповнолітній хлопчик, учень жінки. Виявилося, що дитина просто не хотіла того дня йти на заняття. І у такий спосіб малий вирішив зірвати урок.
Цікаво, що для дзвінка хлопчик попросив мобільний своєї однокласниці. Тож копи спочатку приїхали до неї.
У ході проведених оперативних заходів стало відомо, що дзвінок був здійснений з мобільного телефону, який належить неповнолітній жительці Тернопільського району. Як розповіла школярка, свій засіб зв’язку вона надала однокласникові, який і здійснив дзвінок. Хлопець зізнався, що зателефонував до викладачки, аби не йти на заняття з танців.
На матір неповнолітнього правоохоронці склали адміністративні матеріали відповідно до статті 184 КУпАП – «невиконання батьками або особами, що їх заміняють, обов’язків щодо виховання дітей».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *