У Тернополі банда взялася грабувати церкви

У Тернополі зловмисники почала грабувати церкви, як стало відомо Вісті Ньюс. Банда не гребують вичищати ані скриньки з пожертвами, ані витягати з кишень прихожан цінні речі. Камери відеоспостереження зняли ймовірного злодія, тож поліція просить уважно придивитися до відео – раптом ви впізнаєте грабіжників.

У Тернополі невідомі пограбували 3 церкви. Зловмисники вночі розбили скло церкви Пресвятої Трійці, що по вулиці Чернівецькій, та обікрали скриньки з пожертвами. Винесли півтисяч людських пожертв. Таких випадків було два. На відео знятому в церкві Покрови Пресвятої Богородиці, що в Кутківцях, ви бачите підозрюваних у крадіжках. Поліція просить повідомити, уразі якщо ви впізнали злодіїв. Окрім того днями в храмі на вулиці 15 Квітня у 32-річної прихожанки витягли мобільний телефон. У поліції застерігають вірян бути більш обачними на Великодні свята.

Андрій Фірман, заступник начальника Тернопільського відділу поліції:
Не залишайте цінні речі у своїх помешканнях, не повідомляйте нікому про свої плани та термін відсутності проживання. Якщо є можливість, попросіть сусідів попросіть поспостерігати за вашим помешканням.
Правоохоронці звернулися до настоятелів релігійних споруд з проханням встановити камери відеоспостереження.

Залишити відповідь