Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

У суді справа псевдовалютників, що стріляли в поліцейських при втечі з грошима

Справа псевдовалютників, що тікаючи з грошима, стріляли в поліцейських, дійшла до суду, як стало відомо Вісті Ньюс. Нагадаємо, у Києві зловмисники намагалися привласнити 10 000 доларів. Жертву підкупили вигідним курсом. Інцидент стався ще в травні 2018 року. Під час укладання угоди клієнт запідозрив неладне, коли «касир» пішов у сусідній кабінет ховати у сейф долари й тривалий час не повертався. Чоловік почав кричати, а потім вирішив пройти слідом і побачив, як працівник банку стрибає через вікно.

Під час втечі один із правопорушників кілька разів вистрелив у бік співробітників поліції. Загальна сума матеріального збитку від роботи шахраїв становить близько 20 мільйонів гривень, а потерпілі втратили від 10 000 до 100 000 доларів заощаджень. Зловмисникам загрожує до 15-ти років позбавлення волі.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023