У суді Харкова дають свідчення Зайцева та Дронов (оновлення)

У Харкові чергове засідання у справі ДТП на Сумській, як стало відомо Вісті Ньюс. Сьогодні у Київському райсуді допитують підсудних – Олену Зайцева та Геннадія Дронова. У своєму виступі 20-річна водійка Лексусу визнала провину та наголосила, що після відбуття покарання вона буде допомагати родинам загиблих і потерпілим.

Щодо того, як минала перехрестя Олена Зайцева говорить, що не може назвати, на яке світло під’їжджала до пішохідної зони. Каже, що подивитись на світлофор, але потім одразу переключилась на машину Дронова.

Тим часом Геннадія Дронова почути присутні в залі суду так і не змогли. Він сказав, що свідчитиме лише після допиту свідків. Наступне засідання запланували на 21-е березня. За ходом засідання стежити наші журналісти.

Засідання починається зі звернення водійки Лексуса Олени Зайцевої до родин потерпілих.
Олена Зайцева, підсудна, водійка Лексуса:

Я искренне хочу попросить у вас прощения. Мне, действительно, очень жаль, что произошла такая трагедия. Не было ни дня, чтобы я не думала об этом, не сожалела об этом. Я не знаю, как буду дальше жить с этим. Я знаю, что вам трудно меня простить, но я хочу в который раз попросить. Я больше никогда не сяду за руль. Мне даже страшно об этом думать.

Дівчина говорить, що події того дня пам’ятає погано. Тож не може точно назвати ані швидкості, ані сигналу світлофора, загалом, як проїхала перехрестя. Крім цього Зайцева додає, що робила усе, аби уникнути зіткнення. Та Туарег все ж протаранив її Лексус. І тут Зайцева підкреслює – після зіткнення, керувати машиною вона вже не могла.
Олена Зайцева, підсудна, водійка Лексуса:

Неожиданно он начал двигаться, очень резко. В этот момент я зажала звуковой сигнал и держала его вплоть до самого столкновения. Но автомобиль Фольксваген не остановился. А начал резко двигаться и набирать скорость.

До всього Зайцева на допиті заявила алкоголь того вечора не вживала. Про це водійку запитали кілька адвокатів і прокурор.
Олена Зайцева, підсудна, водійка Лексуса:

– Могли бы вы сказать, употребляли ли вы в заведении алкогольные напитки?
– Нет, не употребляли.

А ось коли дійшла черга до показів водія Туарегу, Геннадій Дронов свідчити відмовився. Мовляв, зробить це, лише після виступів свідків.
Геннадій Дронов, водій Wolksvagen Touareg:
Хотелось бы сначала выслушать свидетелей. До конца всех. А пока я хочу воспользоваться статьей 63.
Та адвокат керманича наголошує – жодного резонансу у відмові його підзахисного немає. Що чинитимуть саме так, вони заявили ще на першому засіданні.
Сергій Перепелиця, адвокат Геннадія Дронова:
Щоб свідки не спотворювали показання, які будуть надані обвинуваченням. Адже кожне нове засідання з’являються нові якісь фактичні обставини. Тому ми хочемо почути всі версії, які можуть бути в даному кримінальному провадженні й вже дати свої показання.

Ігор Омельченко, прокурор:
– Нових даних, які не були досліджені під час досудового слідства, викладено не було.
– Як ви розцінюєте дії Дронова про те, що він даватиме свідчення тільки після всіх свідків?
– Це законна позиція обвинувачуваного, якою він скористався. Напевно є стратегія щодо подальшого розгляду цієї справи.
Наступне слухання справи про криваву ДТП відбудеться 21-го березня. Тоді вже заслухають свідків трагедії.

Залишити відповідь