Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

У столиці поліція за годину знайшла зниклу дитину

До поліції Києва звернулася налякана пенсіонерка – маленький онук зник мало не на її очах, як стало відомо Вісті Ньюс. Бабуся з малим зайшла до аптеки. Старенька відволіклася на провізора, коли ж повернулася, дитини поруч вже не було. За тривогою була піднята мало не вся патрульна поліція Києва. Спочатку пересування малого втікача намагались відстежити за допомогою камер відеоспостереження. Та незабаром до патрульних звернулися відвідувачі місцевого ринку – вони бачили там самотню 4-річну дитину. Хлопчик був без дорослих, тож його відвели у приміщення адміністрації. Вже звідти малого забрали бабуся з патрульними.
Роман Сириця, т.в.о. командира 2 роти патрульної поліції м. Києва:
Було виявлено громадян, які повідомили, що бачили хлопчика біля адміністрації ринку. Після чого, прибувши в адміністрацію ринку було знайдено хлопчика на ім’я Сашко, який значився у розшуку. З дитиною все добре, все в порядку. Ніхто його не ображав. Просто бабуся відволіклася на продавця, і він втік. Він перебуває в гарному настрої, чудовому гуморі.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023