У справі Зайцева-Дронов з’явилися нові докази – автотехнічна експертиза

У суді над Зайцевою та Дроновим з’явилися нові докази, як стало відомо Вісті Ньюс. Адвокат Геннадія Дронова подав до суду результат нової комплексної автотехнічної експертизи. Її провели в Дніпрі. Тамтешні фахівці змогли встановити й швидкість руху машин і відстані. Нагадаємо, попередні експерти це зробити не змогли. Суддя долучив до справи нові документи, давши змогу прокуратурі та захисту Олени Зайцевої на ознайомлення. З огляду на це суд оголосив перерив. Окрім того сьогодні ж у Київському райсуді заслухали експертку з Інституту судекспертиз Бокаріуса, яка до цього дати свідчення не могла через лікарняний. Фототехнік аналізувала рух Лексусу та Фольксвагена на перехресті, а саме встановлювала, де знаходилися автівки. Наступне слухання призначили на 8 січня.

Сергій Перепелиця, адвокат Геннадія Дронова:

Встановлена середня швидкість автомобіля Лексус, ця швидкість була встановлена – 106 км на годину. Далі – відстань, на якій був автомобіль Лексус від автомобіля Фольксваген у момент початку руху автомобіля Фольксваген – близько 120 метрів. І третій момент – те, що водій автомобіля Лексус міг зупинити свій автомобіль до стоп-лінії, до перехрестя у випадку, якщо б рухався зі встановленою швидкістю. Тобто уникнути ДТП шляхом натискання на гальма було можливо.

Олена Матвєєва, адвокатка кількох постраждалих родин:
Ми вважаємо такими плямами неповноту проведення попереднього слідства. Багато доказів або неповністю зібрані, як сьогодні підтвердив захисник Дронова, надавши інший варіант експертизи, або взагалі ми не можемо зібрати ці докази, оскільки наприклад не можемо допитати свідка Федірко.

Валерій Бухан, прокурор:
Сторона обвинувачення вважає, що на даний час у зазначеному обвинувальному акті судом досліджено вже всі докази й можливо завершувати судовий розгляд. Однак надходять клопотання або від захисту обвинувачених, або від представників потерпілих, і судом проводяться додаткові, тому такий є процес.

Залишити відповідь