Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

У справі загибелі гонщика Андрія Безсонова суд продовжив терміни слідства

Суд продовжив терміни досудового слідства у справі загибелі гонщика Андрія Безсонова, як стало відомо Вісті Ньюс. Слідство подовжили ще на понад 3 місяці. Його будуть проводити до 10-го січня. Це питання у Київському райсуді Харкова розглядали протягом 2-х днів. І стільки ж знадобилося, аби вирішити долю запобіжного заходу для водія, яка збила спортсмена. Нагадаємо, ДТП сталася в Харкові 6-го липня. 19-річний юнак рухався центром міста на велосипеді, коли в нього врізалася Тойота. Ольга Котова знаходиться в СІЗО, але її адвокат, мотивуючи станом здоров’я, що погіршився, просив відпустити її під домашній арешт. Станом на 16-ту годину засідання ще тривало.

Євген Самойлов, адвокат постраждалої сторони:

На сегодняшний день, к сожалению, не установлена сумма морального ущерба потерпевшим. Данная экспертиза проводится. Ее необходимо провести в полном объеме для соблюдения ст. 242 УПК. Именно это было как одно из оснований продления сроков досудебного следствия. И, без условно, мы поддерживаем ходатайство нахождения Котовой в СИЗО. Потому что данное нахождение объективно, и риски, предусмотренные 177 статьей. Они не уменьшились и не исчезли на сегодняшний день. Поэтому потерпевшие считают, что Котова должна находиться в условиях следственного изолятора.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023