Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

У справі щодо ДТП на Сумській просять додаткові експертизи

У судовому розгляді щодо аварії на Сумській, яка стала причиною смерті 6 людей, хочуть залучити нових експертів, як стало відомо Вісті Ньюс. Адвокати обвинувачених водіїв не задоволені проведеним аналізом дорожньої ситуації. Нагадаємо, на лаві підсудних водій Лексусу Олена Зайцева і керманич Фольксваген Туарег Геннадій Дронов. Зіткнення відбулося 18-го жовтня минулого року. Захист Дронова певен, якщо нарешті встановлять, із якої швидкістю рухався Лексус, статус Геннадія Дронова міг би змінитися. Натомість адвокати Зайцевої прагнуть ретельно розібрати момент перед зіткненням. Клопотання щодо цього передали на розгляд судді. Наступне засідання відбудеться 16-го жовтня, напередодні річниці резонансної аварії.

Сергій Перепелиця, адвокат Геннадія Дронова:
Ми хочемо уточнити, ті експертизи, ті відповіді, які були надані з приводу меж перехрестя, з приводу, чому неможливо було визначити швидкість, на нашу думку, її можливо визначити, ну тобто ми ставимо близько 20 питань, на превеликий жаль, експерти не змогли на них відповісти, оскільки не було проведено експертизи комплексно по всім матеріалам і всім відеозаписам.

Євген Мельниченко, адвокат Олени Зайцевої:
Що саме стало причиною перекидання автомобіля Лексус? Адже внаслідок цього перекидання і сталися всі ці жахливі наслідки, які ми маємо. Саме внаслідок перекидання. Не виїзду на тротуар. А відбулося прикладання сили з лівого боку автомобілем іншим.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023