Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

У справі про ДТП на Сумській почали допитувати свідків

У Харкові продовжується розгляд справи щодо ДТП на Сумській, як стало відомо Вісті Ньюс. У Київському райсуді почали допитувати свідків. 21-го березня планували заслухати 5 із 15 очевидців смертельної ДТП. Але на засідання з’явився тільки один із них. Роман Пятелін їхав за Туарегом, на його очах сталася аварія. Після зіткнення чоловік вибіг допомагати постраждалим і викликав швидку.

Роман Пятелін, свідок:

Увидел, впереди меня Туарег стоял, и он поехал, выехал на перекресток. Когда он выехал на перекресток, я обратил внимание, что справой стороны, со стороны Детского мира по Сумской несется другой автомобиль, тогда я еще не понял, что это за автомобиль. Лексус когда выехал на перекресток, он при этом начал еще ускоряться. В это время Туарег тоже начал ускоряться, он не тормозил. И прямо передо мной произошло столкновение. 

Після допиту – запитань від судді адвокатів, прокуратури – захист обох водіїв трактує свідчення так:
Юлія Козир, адвокат Олени Зайцевої:
Подтвердил данный свидетель, что действительно автомобиль Фольксваген остановился перед началом движения, перед ДТП с нарушением правил дорожного движения за линией расположения светофора. Так как это указано в обвинительном акте. Считаю, что косвенно подтвердил данный свидетель, что автомобиль Фольксваген все-таки начинал движение на желтый сигнал светофора.

Сергій Перепелиця, адвокат Геннадія Дронова:

Свідок зазначив, що автомобіль Фольксваген Туарег знаходився за 15-20 м до перехрестя. Хоча згідно з обвинувальним актом Фольксваген Туарег стояв на перехресті. Також зазначив свідок, що Фольксваген Туарег знаходився на зелене світло світлофорного об’єкта на перехрестя, що Лексус рухався на великій швидкості, яку, на превеликій жаль, назвати не може. Тому вже є певні розбіжності між тим, що вказує свідок, який безпосередньо був на місці ДТП, і тим, що зазначено в обвинувальному акті. 
Наступне засідання призначили на 2 квітня. Нагадаємо, що у справі мають бути допитані 15 осіб.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023