У «Схід Opera» одразу чотирма сеансами показали оновлену виставу «Білосніжка та семеро гномів»

У 144 театральному сезоні улюблена багатьма казка братів Грімм заграла новими барвами. На сцені ХНАТОБ ім. М. Лисенка/ «Схід Opera» вперше вона була поставлена у 1975 році. Тоді харків’яни побачили балет на музику польського композитора Бориса Павловського в хореографії Генріха Майорова.

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди танцуют и обувь

Вистава присвячена темі перемоги любові, дружби і добра над ненавистю і заздрістю. Сюжет твору розповідає історію чарівної Білосніжки, яку зла Мачуха вигнала до лісу через її неймовірну красу. Проте дівчина не загинула у хащі, а натомість відшукала нових друзів – добрих лісових мешканців – сімох гномів. Незабаром Королева-Мачуха дізнається від зачарованого дзеркала, що її падчерка жива і намагається вбити дівчину. Та засинає вічним сном, скуштувавши отруєне яблуко, проте любов прекрасного Принца повертає її до життя…

На изображении может находиться: 4 человека, люди на сцене, люди танцуют и ночь

У цьому році колектив ХНАТОБ ім. М. Лисенка/ «Схід Opera» підготував оновлену версію вистави при збереженні музики і хореографії. 21 і 22 вересня зі сцени театру глядачів вражали новими яскравими костюмами і декораціями, які розробив відомий харківський художник, член Спілки художників України Володимир Рябцев.

Портальна арка, яка створює ефект подорожі сторінками книг; чарівний ліс і казковий будиночок гномів; ошатні кімнати замку і, звичайно ж, зловісне зачароване дзеркало Мачухи – загальна площа цих декорацій сягає 1200 квадратних метрів. Робітники театру створювали їх майже сім місяців.

У виставі задіяно 38 артистів балету і 4 склади солістів.

Наступного разу харків’яни побачать її 27 жовтня.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.