У “СХІД ОПЕРА” благодійний концерт «ДІТИ – ДІТЯМ» – до Дня онкохворої дитини

15 лютого, о 18.30, у Великій залі ХНАТОБ Схід ОПЕРА благодійний концерт «ДІТИ – ДІТЯМ». Саме 15 лютого в Україні відзначається Міжнародний день онкохворої дитини.

Вже 11-й рік у Харкові проводяться благодійні концерти, на яких збирають кошти на користь хворих. З 2010 року в Успенському соборі Харкова за участю церковних хорів були організовані благодійні акції. З 2016 року у заходах беруть участь талановиті діти.

У минулому році було зібрано близько 45000 гривень: 15 тисяч отримали ті, хто гостро потребував фінансової допомоги на придбання ліків, 30 тисяч коштувала морозильна камера для зберігання плазми крові для гематологічного відділення дитячої лікарні №16.

На сцені виступатимуть постійні учасники благодійного проекту – учні ХССМШІ, студенти Харківського вищого коледжу мистецтв, народні художні колективи: хор «Скворушка» та хор «Весняні голоси».

Захід проходить за ініціативи Відділу у справах молоді та культури Харківської єпархії УПЦ і за підтримки ХНАТОБ / Схід ОПЕРА, який є партнером проекту та вже втретє радо приймає учасників та гостей концерту «Діти – дітям».

ДІТИ - ДІТЯМ. Благодійний концерт на користь онкохворих малят, 15 February

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.