У ресторані “Пробка” черговий концерт, на цей раз запалював ТІК

У ресторані “Пробка” відвідувачів пригощали “Сірожиним пірожиним” та катали на “Оленях”, як стало відомо Вісті Ньюс. У стінах закладу запалював гурт “ТІК”, який приїхав до Харкова з програмою “Нове та найкраще”. Що побажав харків’янам соліст гурту, та що є в Харкові, чого вже немає у Вінниці – знає Тетяна Ткач.

“Труба грає, “Пробка” гуляє” – саме так розпочав свій виступ соліст гурту “ТІК” у ресторані “Пробка”.
“ТІК” у “Пробці” вперше. Аби запросити їх до закладу, за творчістю та концертами гурту пильно слідкували, наголошує власниця ресторану “Пробка”.

Олександра Рудь, власниця ресторану “Пробка”:

Мы вообще, в принципе, специализируемся на роке, на украинском роке, поп-роке. И “ТІК”, безусловно, занимает лидирующие позиции в этом музыкальном направлении нашей страны. Группа давно не выступала в нашем любимом городе и вот тут подгадали эту дату для того, чтоб этот концерт был всем интересен.

Соліст гурту Віктор Бронюк радо погодився приїхати до Харкова. І хоча ніколи не поділяв де виступати: на стадіоні, чи у клубі. Але драйвова атмосфера ресторану “Пробка”, без сумніву, припала до душі.

Віктор Бронюк, соліст гурту “ТІК”:
Клубні концерти, вони більш драйвовіші, більш емоційніші, тому що люди тут ведуть себе невимушено, часто так повністю розкуто, немає такої камерності, напевно що.

Ресторан “Пробка” також відома харків’янам своїми триб’ют-концертами у виконанні гурту Dream West. У найближчому майбутньому планується триб’ют “Nautilus Pompilius” та “Ляпис Трубецкой”. А ось пісні “ТІК” “Dream West” поки не виконували, але вже замислюються.
Олег Олешко, арт-директор ресторану “Пробка” та соліст гурту “Dream West”:

Я даже три песни пою “Вчителька”, “Сірожине пірожине” и “Свєта”. Очень энергичный и, скажем так, драйвовые композиции и это нужно сделать не хуже.

А поки Dream West лише готується до виконання тікових пісень, сам же “ТІК” привіз нове та найкраще. Тут були й “Олені”, і “Білі троянди”, і 100%-ий гарний настрій, наголошують відвідувачі закладу. І аби цей настрій протримався ще довше, Віктор Бронюк побажав усім:
Віктор Бронюк, соліст гурту “ТІК”:
Гарного настрою, більше посмішок і щоб вже швидше прийшла весна. Чесно кажучи, вже трохи зима достала. А в Харкові, взагалі, отак от снігу. Ми сьогодні приїхали, вийшли, почали фотографуватися. Чесно, такі кучугури, у нас таких вже немає у Вінниці, в нас вже розтало, а у вас отак – вище мене було.

А поки відвідувачі отримують шалені емоції від концертів і ласують улюбленими стравами, ресторан “Пробка” продовжує змінюватися.

Олександра Рудь, власниця ресторану “Пробка”:

К концу марта мы вводим опять новое меню. Этот процесс бесконечный, процесс проработок в меню идёт, не останавливаясь ни на один день.

Також у закладі вже готові влаштовувати нові концерти.

Олександра Рудь, власниця ресторану “Пробка”:

5 апреля у нас будет группа “С.К.А.Й”, они уже выступали в “Пробке” с огромным аншлагом, и мы хотим повторить этот концерт. В мае, 12 мая – “Тартак”. В конце марта, 30-го, “Табула Раса” и очень интересная группа со Львова “Рококо” будет в апреле. Поэтому концертная деятельность насыщенная, приходите!

Залишити відповідь