Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

У рамках KharkivMusicFest також стартував і проект «Art&piano: грай яскраво»

У ХНАТОБі, в рамках KharkivMusicFest, презентували 9 арт-піано, розмальованих відомими харківськими художниками та дизайнерами, як стало відомо Вісті Ньюс. Інструменти можна буде побачити по всьому місту, зокрема, в аеропорту, на станції метро замість столу для гри у доміно, піаніно “Щастя” буде ж розважати на залізничному вокзалі у залі очікування, інші ж доповнять атмосферу у міських торгових центрах тощо. Інструменти-розмальовки стануть частинами концертів і вечорів музики.

Сергій Жуковський, голова ГО “День Музики”:

Этот проект это не только наша заслуга, оргкомитета, это заслуга города, области и тех людей, муз.школ, которые презентовали нам безвозмездно инструменты. Они будут служить во имя искусства, после мы вернем их в школы, часть планируем продать на аукционе и на вырученные инструменты купить новые для тех же муз.школ.

Костянтин Зоркін, художник:

Это должно вызывать ощущение уюта, какой-то старой вещи, которую жалко выкинуть, поэтому ее перешивают, перешивают…Пришлось немножко побутофорить, я сымитировал нитки при помощи проволки и вырезал деревянные пуговицы. И самое главное, что мне хотелось ввести – это карманы. Т.к., пианино не очень удобное в быту, на него кладут вещи, но если оно играет, то на нем должны быть карманы. Я сделал 3 кармана, сделать из пианино что-то типа одежда – это интересно.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023