Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

У рамках KharkivMusicFest на харківському залізничному вокзалі виступив дитячий хор

У рамках KharkivMusicFest на харківському залізничному вокзалі виступив дитячий хор, як стало відомо Вісті Ньюс. Пасажирів зупиняв дитячий спів і музика Баха. Як це, коли класика лунає в неочікуваних місцях, дізналися наші журналісти.

Це колектив “Амадеус” і залізничний вокзал Харкова. Хор хлопчиків заспівав для містян і подорожуючих, доводячи: класика звучить будь-де з розмахом. Як для пасажирів музика посеред подорожі, так для самих хористів вокзал став несподіванкою. Хоча – приємною, акустика не підвела.

Богдан, учень дитячої музичної школи №15 ім. Моцарта:

Раньше мы выступали в концертных залах, то есть это образно говоря, подиум, сцена. А сейчас это новый опыт. Но тут акустика хорошая довольно-таки.

Виступ хору – це частина фестивалю KharkivMusicFest, що саме проходить у місті. Діти виконали твори кінця 20 – початку 21 століття. Найстаршій композиції – 100 років, це твір Павла Чеснокова. У репертуарі є творчість і харків’ян – “Санктус” Ігоря Гайденко.
Оксана Тарасова, заст. директора дитячої музичної школи №15 ім. Моцарта:

Одна из идей этого конкурса, чтобы все пространство нашего города зазвучало, было наполнено прекрасными звуками классической музыки. Ну, вот. Мы приняли это приглашение.

У хорі хлопці від 7 до 16 років. Про класику говорять розсудливо, навіть найменші вже точно знають, щоб музика бриніла, треба пропустити її крізь себе. І це хору вдається. Адже дітей запрошують і до неординарного виступу на вокзалі, і закордон.
Ілля, учень дитячої музичної школи №15 ім. Моцарта:

Мы едем в Испанию в мае, в Барселону на фестиваль. Мы будем петь произведения …

Також на вокзалі у вівторок звучав і Бах. Його музику зіграли на піаніно-розмальовках. Це вже друга частина фестивалю – проект “Art & Piano: рай яскраво”.

 

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023