У п’ятницю 13 квітня в Театрі Пушкіна можна стати на 20 хвилин ангелом

У Театрі Пушкіна в цю п’ятницю, 13 квітня, о 19:00 покажуть нову виставу: «20 хвилин з ангелом» за п’єсою Олександра Вампілова. Для одного з головних персонажів, ангела на прізвище Хомутов, зробили величезні крила. Але примірити на себе цей образ може кожен, хто забажає — у фойє театру працює фотозона, на тлі якої вже роблять селфі глядачі інших вистав. У день прем’єри кращого способу «зачекінитися» годі й шукати, упевнений директор театру Сергій Бичко: «Не забувайте про хештеги #InPushkIn та #встретимсявтеатре. Так найпростіше знайти в соцмережах фото та відгуки про спектакль, на якому ви щойно побували».

Для фотозони вигадали назву «20 хвилин ангелом». Бути ним дуже спокусливо, адже ангели вродливі, безгрішні, майже ідеальні. Проте ангел у виставі зовсім не такий, вважає Олександр Вірченко, що виконує цю роль:

Він провокує оточуючих, розбурхує їхній розум, переносить у некомфортні ситуації та дивиться, як люди будуть себе вести. Звісно, він навмисно це робить, йому цікава людська сутність, — розповідає актор. — Але не думайте, що якщо він з крильцями, то незагрозливий. Він може дати здачі, може все та всіх спопелити. Мій персонаж говорить: «Ви можете зробити зі мною все, що завгодно». Прте він знає, що він — ангел, і з ним ніхто не може нічого зробити.

У виставі, що розділена на два «анекдоти» (так назвав акти Вампілов), є ще й другий головний герой — власник готелю Калошин. Його грає Олег Власов, якому його костюм не доставляє ніяких незручностей, а ось особистість персонажа змушує багато про що задуматися.

«Це своєрідний, проте досить поширений типаж — менеджер середньої ланки, який багато що бачив, багато де працював. Він керував лазнею, РАГСом, складом, при цьому залишається неосвіченим, хамовитим невігласом. Він намагається приховувати свої недоліки, але занадто нестриманий. А головна його риса — острах перед начальством».

Актор згадує своє перше знайомство з Калошиним — той спочатку здавався дуже радянським типажем, що давно зник. Проте виявилося, що його образ є актуальним. Потрапивши до неприємної ситуації, директор готелю намагається викручуватися всіма можливими засобами, культивуючи в собі страх, і сам себе доводить до краю прірви, де у нього з’являється можливість стати іншим:

«Я зустрічав людей, які змінювалися в стресових ситуаціях. Хтось потрапляв у аварію, хтось проходив АТО. І після цього вони поверталися іншими. Взагалі, мій персонаж трагічний. Він нещасливий, йому ніщо не приносить радість. Він їсть смачну вечерю, та думки його зайняті іншим — щоби не зловили, не посадили, або не застукали. І страх змушує його діяти комічно. Вистава — трагікомедія, проте основа — драма, а гумор — він у деталях».

Саме основною, трагічної лінією «20 хвилин з ангелом» будуть цікаві глядачеві, вважає Олег Власов: «Із чим ми приходимо на той світ — це одвічна тема, яка стосується будь-якої людини. Рано чи пізно ми починаємо замолювати гріхи, сповідуватися. Тому що страшно, й хочеться, щоб відпустило та страх зник».

А його колега Олександр Вірченко впевнений, що найголовніший привід прийти 13 квітня в Театр Пушкіна — саме прізвище автора п’єси: «Я коли запрошую друзів на цю прем’єру, кажу: «Це спектакль за п’єсою Вампілова». І цього майже завжди достатньо. Вампілов — справжній класик старої школи, який вміє знаходити вічні теми в звичайних ситуаціях. Навіть якщо там з’являється ангел. Як говорить мій персонаж, цитуючи Гоголя: «Такі події трапляються в світі. Зрідка, але бувають».

Прем’єрні покази вистави призначені на 19:00 13, 14 і 21 квітня, та на 12.00 15 квітня.

Сторінка вистави на сайті Театру ім. Пушкіна: http://rusdrama.com/repertuar-teatra/205-20-minut-s-angelom

Купити квитки: http://rusdrama.com/repertuar-teatra/205-20-minut-s-angelom

Інформація про виставу

Постановка — Вадим Мірошниченко

Сценографія та костюми — Катерина Колесніченко

Музичне оформлення — Світлана Луполчук

Художник по світлу — заслужений працівник культури України Володимир Мінаков

Тривалість — 2 години 30 хвилин.

 

Дійові особи та виконавці:

Анекдот перший.

Калошин — Олег Власов

Потапов — Геннадій Єрьоменко

Рукосуєв — заслужений артист України Олександр Дербас

Камаєв — Філіп Гамаль

Марина — заслужена артистка України Тетяна Титова

Вікторія — Лариса Читака

Анекдот другий.

Хомутов — заслужений артист України Олександр Вірченко

Анчугін — Данило Іщенко

Угаров — Богдан Білецький

Базильський — Володимир Частников

Ступак — Костянтин Миронов

Фаїна — Катерина Біла

Васюта — заслужена артистка України Світлана Ковтун

 

Домовленості щодо організації зйомок та інтерв’ю, запрошення на ефіри — PR-аґенція «Bagels & Letters»,

Тетяна Ландесман: +38 063 22 22 583, + 38 095 592 66 68

Тетяна Реуцька: +38 067 251 95 09

Вісті Ньюс. Новини. Харків&Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

bigmir)net TOP 100