Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

У Приват24 можна відкрити картку єВідновлення для зарахування державної допомоги за пошкоджене війною житло

Для зарахування допомоги від держави за пошкоджене війною житло українці можуть відкрити картку єВідновлення у Приват24.

У ПриватБанку інформують, що українці, житло яких було пошкоджено внаслідок повномасштабної війни, а дані про пошкоджене майно були передані до державного реєстру через застосунок Дія, можуть відкрити в ПриватБанку спеціальну цифрову картку єВідновлення для зарахування державної виплати на відновлення житла.

Як це зробити?

Це можна зробити за кілька кліків у мобільному банку Приват24:

  • у Приват24 треба оновити додаток
  • зайти у вкладку «Гаманець»
  • натиснути меню «Додати»
  • вибрати картку єВідновлення
  • після відкриття картки треба подати заяву на отримання виплати у застосунку Дія
  • обрати картку єВідновлення ПриватБанку

Для довідки, за умовами програми, картка єВідновлення діятиме 12 місяців з дня отримання коштів. Клієнти отримують 15% кешбеку за здійснені оплати. Отримувач компенсації може витратити її на безготівкову оплату товарів та послуг українських компаній – партнерів програми, що працюють в у сферах житлового та торгового будівництва та мереж магазинів будівельних і оздоблювальних матеріалів. Їх перелік з’явиться на сайті єВідновлення.  

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023