Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

У прикордонників урожай на тайники з цигарками

Урожай на тайники з цигарками – 13-го березня прикордонники виявили 4 машини з незаконним багажем тютюнових виробів, як з’ясували Вісті Ньюс. У пункті пропуску «Доманове» – з «Audi» дістали більше тисячі пачок безакцизних сигарет. Прикордонники знали про можливість переміщення контрабанди й перевели машину з “зеленого” коридору для детальнішої перевірки. Тайник, до речі, знайшли не один. Схрони були оснащені в передніх сидіннях, паливному баку та в порогах іномарки. Вартість сигарет склала більше 52 тисяч грн. Машина і тютюн вилучені співробітниками ДФС.
У пункту «Рава-Руська” – одразу 2 машини “погоріли” на контрабанді. «Фольксвагеном» і мікроавтобусом «Mercedes» кермували українці. Прикордонникам знайти схованки допоміг службовий собака. З двох транспортних засобів вилучили більше півтисячі пачок сигарет. Їх ціна – 12 тисяч грн. Цікаво, що на цей раз контрабандисти “розсували” тютюн не тільки в паливні баки й колеса, а й в жіночі панчохи. Цим нестандартним схроном відзначилися в мікроавтобусі.
Третій пункт пропуску «Шегині» тут із «Chrysler» вивантажили майже 500 пачок тютюнових виробів. Їх перевізники заховали в паливний бак. Вартість знайденого товару склала 13,2 тисячі гривень.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023