Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

У полоні два місяці. Сусід викрав братів-іноземців

У полоні два місяці. У Києві викрадачі вимагали викуп за своїх жертв у криптовалюті. Одному з бранців вдалося втекти – цим він врятував і себе, і брата, як стало відомо Вісті Ньюс. Адже викрадачі, не знайшовши жертву, вчинили неординарно. Цікаво, що організатором викрадення став сусід полонених. Детальніше про це дізналися наші журнаісти.

Про резонансне викрадення поліція дізналась від очевидців. Ввечері на столичній набережній невідомі напали на двох братів-іноземців.

Андрій Крищенко, начальник ГУНП в м. Київ:

… група невідомих осіб силоміць посадила до автомобіля і вивезла в невідомому напрямку.

За тривогою були підняті кращі пошуковці міста. Де перебувають зловмисники та чи живі ще жертви – було невідомо. З родичами викрадених, що були в іншій країні, викрадачі зв’язалися за два тижні.

Андрій Крищенко, начальник ГУНП в м. Київ:

Вони вимагають за них викуп. Викуп потім було доведено до 5 мільйонів доларів. Вони надавали свої вимоги, надавали спосіб, в який батьки повинні були їм передати ці кошти. Також додатково було кваліфіковано цю подію за статтею викрадення людей, незаконне позбавлення волі.

Свої вимоги викрадачі висували два місяці. За цей час поліція встановила – їх щонайменше п’ятеро. Справа вирішилася, коли одному з бранців вдалося втекти. Тоді з переляку самі викрадачі накивали п’ятами й самі.

Андрій Крищенко, начальник ГУНП в м. Київ:

Враховуючи те, що нам було вже багато відомо, практично були вже встановлені всі члени цієї групи, ми змогли швидко організувати необхідні заходи, слідчі заходи. Багато було вилучено речових доказів, матеріалів, які вже дозволили нам ввечері цього ж дня, 21 січня почати операцію по затриманню злочинців.

Цікаво, що організатором викрадення виявився 41-річний уродженець Росії, до всього ще й сусід братів. Зараз він та одна його поплічниця перебувають під вартою. Поліція розшукує інших учасників банди. Триває слідство.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023