Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

У Павлограді затримали чоловіка, що двічі за день пограбував кредитні установи.

Двічі за день пограбував кредитні установи. У Павлограді затримали чоловіка, який 2 лютого вчинив 2 напади – до фінансових установ заходив із ножем і забирав готівку, як стало выдомо Высты Ньюс. Чоловік встиг винести 3 тисячі гривень. Маршрут злочинця встановили до деталей. Громадянин після розбою сів у громадський транспорт і переїхав у інший район міста, де знову пішов до кредитного закладу. На щастя, поруч знаходилися правоохоронці, які побачили, як із будівлі тікає чоловік із холодною зброєю. Далі дії грабіжника передбачити не міг ніхто. Коли він побачив переслідувачів, устромив ніж собі в шию. Тож чоловіка довелося замість поліцейського відділу везти до лікарні. Медики врятували затриманого, останньому доведеться відповідати перед законом за розбій. Цікаво, що правоохоронці не виключають, що у послужному списку нападника є подібні злочини. Тільки в січні в Павлограді сталися такі ж пограбування.

Працівниця кредитної установи:

Зашел сначала молодой человек, лицо прикрыто то ли шарфом, но на балаклаву точно непохоже. Капюшон натянут на голову глубоко, были видны одни глаза. Начал махать ножем и требовать у нас деньги: “Быстро давай! Давай быстро!” Мы повременили немножко, секунд 30 и решили, что не стоит… Поэтому отдали ему конверт с деньгами, он быстренько схватил и убежал. Как только он пересек двери отделения, за ним уже бежали сотрудники.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023