У новорічні в лазню? – “Бараново” запрошує на еко, екстрим, спа-відпочинок, а ще смаколики і занурення в традиції

Еко, екстрим, спа, смаколики та ще й традиції. Що може дати такий набір відчуттів? Тільки лазня – переконані в заміському комплексі «Бараново». У новорічно-різдвяні свята саме час відкрити для себе корисний відпочинок. Цкаво буде і сім’ям, і компаніям друзів, і малечі. Компанія «Дело банное» знає всі секрети лазні і готова ними ділитися з гостями.

Ірина, керівник Заміським комплексом “Бараново”, керівник української лазневої компанії “Дело Банное”:

Загородный комплекс «Бараново» – уникальнейшее заведение, которое предоставляет оздоровительные услуги, с которыми максимально сегодня хотим познакомить. И как всем известно, 31 декабря, каждый, каждая компания идет в баню. И сегодня я хочу пригласить вас тоже. Пойдемте!

Сергій, пармайстер української лазневої компанії “Дело Банное”:

Сердцем нашего загородного комплекса «Бараново» является наше банное предприятие.

Традицію «ходити під новий рік із друзями в лазню» цьогоріч підтримало як ніколи багато людей. Шанувальники парного відпочинку прагнуть буквально змити з себе важкий 2020-тий рік.

Сергій тільки передноворічними походами до лазні не обмежується. Для нього та його компанії друзів – це можливість розслабитися і напонитися силами. Усім, хто жодного разу не відучував пару, Сергій щиро радить відкрити для себе лазню. Тим більш, що разом із компанією «Парное дело» дізнався, якою насправді має бути лазня.

Сергій, постійний відвідувач:

Когда приехад первуй раз в комплекс «Бараново», от компании «Дело банное» мне провели сценарное парение – это совсем другое! Я понял, что я до этого никогда в жизни в бане не был. Я однозначно приеду сюда с семьей, с ребенком, потому что здесь очень чисто – в Бараново в бане. Когда заходишь в парную, такой аромат, которого не было нигде. Заходишь обычно просто в пар, который сдавливает, греет, и ты понимаешь, что там уже жарко. Тут помимо того, что температурный режим совсем другой, тут пахнет елкой, каким-то аромомаслом. И это все настолько прикольно!

Банний комплекс «Бараново» розташований у Валківському районі. Тут можна орендувати будиночок, намилуватися природою і «пропаритися до кісточок». Повний комплекс послуг традиційної лазні – без перебільшень, стає зануренням у відпочинок, яким надихалися ще пращури слов»яни. Тож лазня тут – це і еко-відпочинок і, звісно, можливість оздоровити себе.

Сергій, пармайстер української лазневої компанії “Дело Банное”:

Мы возлагаем банные традиции, которые были заложены еще нашими предками. Здесь мы делаем первый обмыв младенцев, парим беременных, дарим здоровье. И к нам приходят не для того, чтобы просто отдохнуть, а получить здоровье, максимум расслабиться, удовольствие получить и чтобы отдохнула душа и тело. Здесь мы проводим банные программы, которые расписаны банными экспертами, которые индивидуально можно каждому человеку подобрать.

Від немовляти до дідуся – лазня буде корисна всім, якщо дотримуватися правил, говорять банщики. Тут корисне все: повітря, насичене ароматами, массаж віниками, температура, чай, навіть атмосфера. І для кожного доберуть программу оздоровлення.

Сергій, пармайстер української лазневої компанії “Дело Банное”:

Одна из программ – это 4 захода на банный полок, где проходит 4 этапа оздоровления. Это и адаптационный прогрев, и скрабирование тела, очищение, и непосредственно сам венечный массаж, прогрев наших костей, после которого можно получить уже и контраст – в прорубь у нас нырнуть. И завершающий расслабляющий этап – это ароматерапия.

Мінімум 3 години в лазні, домашнє варення, трав»яний чай – гості «Бараново» кажуть, після такого повертаєшся додому новою щасливішою людиною. У «Бараново» отримуються всіх карантинних норм. Кажуть, лазня – як набір вітамінів для тіла і душі.

Есть желание – милости просим в нашу баньку!

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.