У навчальному центрі “Десна” відзначили День ЗСУ та згадали бойових побратимів

День Збройних сил України відзначили й у військових навчальних центрах. Зокрема, у “Десні” згадали бойових побратимів, які віддали свої життя заради свободи українців. У центрі урочисто відкрили меморіальний комплекс на честь загиблих військовиків, як стало відомо Вісті Ньюс.  Пам’ять про них на вічно висічена не лише на меморіальному камені, а й в серцях мільйонів – наголосив начальник Навчального центру. Схилили голови перед загиблими не лише колеги, а й місцева громада
Для кожного українського військового День Збройних сил України – це свято лише наполовину. Це день мужності українських воїнів і заразом день пошани та пам’яті. Адже 6-го грудня згадують і тих, хто віддав своє життя, відстоюючи свободу держави. Саме з нагоди Дня ЗСУ у Чернігівщині, на території селища міського типу Десна, встановили перший меморіальний комплекс на честь воїнів АТО.


Віктор Ніколюк, начальник 169 Навчального центру “Десна”:

Ми відкриваємо пам’ятник, пам’ятник загиблим. Це ті військовослужбовці, це ті люди, ті сини українського народу, які поклали своє життя на терен нашої перемоги. Перемога буде. І однозначно, ми переможемо.
У центрі меморіальної композиції військовий, з боків від нього – дві меморіальні дошки. Тут викарбувані імена 31-го героя, що загинули під час виконання службових обов’язків під Дебальцеве. Пам’ять про них вшанували хвилиною мовчання та військовим салютом.
Встановлення меморіалу профінансувала місцева громада. І тепер кожного року, до Дня Збройних сил України, тут вшановуватимуть пам’ять про подвиг загиблих військових.

Вісті Ньюс. Новини. Харків&Україна

bigmir)net TOP 100