У навчальному центрі “Десна” нова методика

У навчальному центрі “Десна” випробовували нову методику фахової військової підготовки. Час навчань зменшили, а ось ефективність наростили. Серед першовідкривачів системи були студенти військових ВИШів, інженери та медики. Про результати фахових навчань дізналися Вісті Ньюс.

У 169 навчальному центрі “Десна” пройшли перші в Україні фахові військові навчання. Програма посилена. Підготовка триватиме 2 місяці. Викладачі спираються не на теорію, а на досвід з АТО.

Віктор Ніколюк, начальник 169 навчального центру “Десна”:
Проводяться заняття з керівним складом вищих навчальних закладів та навчальних центрів по впровадженню методики фахової підготовки. Для військовослужбовців як строкової так і військової служби за контрактом.
Протягом трьох днів майже 3 000 військовиків з різних підрозділів тренувалися за новою системою фахової підготовки.
В’ячеслав Соляков, командир зенітно-ракетного артилерійського полку 169 НЦ:
Відпрацьовуються практичні питання на комплексах ЗСУ-23-4, ЗУ-23-2, ЗПУ-1, ЗГРК-2К-22, 9К-33, 9А-34,35, 9К-38, переносной зенитно-ракетный комплекс. На даній ділянці зараз займається особовий склад на всіх цих напрямках з урахуванням досвіду ведення бойових дій і практичного виконання вправ бойових стрільб.

За навчаннями спостерігала комісія у складі керівників усіх навчальних центрів країни. Військовослужбовці зробили висновок, що такі навчання є високоефективними. У майбутньому своїх підлеглих готові тренувати саме за нею.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.