Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

У Миколаєві місцевий ринок намагалися захопити озброєні молодики

У Миколаєві намагалися захопити адміністрацію місцевого ринку. Два десятки озброєних молодиків спочатку повибивали вікна, далі напали на охорону, як стало відомо Вісті Ньюс. Банда спробувала винести значну суму грошей, але навіть вийти з ринку чоловіки не встигли. Поліції свої дії нападники пояснили вкрай оригінальними мотивами.
Напад і пограбування. Поліція рушила до миколаївського ринку 7-го грудня. Зловмисники діяли незважаючи на ранок.
Попередньо застосувавши зброю, невідомі особи заволоділи грошовими коштами близько 300 000 гривень. Та намагались втекти.
До приїзду поліції оборону тримали охоронці. Троє з них, у результаті, опинилися в лікарні.
Олександр, працює в адміністрації ринку:
Ну, там полицейские тоже пострадали. Руки порезанные и там кому-то попало очень хорошо. Очень серьезно. Но полицейские работали очень хорошо. Охрана держалась до последнего, пока они не выломали окна и не залезли.
– То есть, они там забаррикадировались внутри?
– Охрана закрылась изнутри. Они вырвали окна и залезли через другое помещение. Через другую комнату. И уже там начали бить охрану.
Побачивши правоохоронців, один із нападників намагався втекти. Із собою прихопив пакунок із грошима. Усіх вісімнадцятьох “гостей” адміністрації затримали на місці. Цікаво, що всі учасники банди – жителі різних областей України. Містом пересувалися на автівках з іноземними номерами. Свою провину чоловіки не визнають. І пояснюють візит до ринку досить оригінально:
Затриманий:
– Скажите, а вы вообще кто?
– Гражданин Украины.
– Для этого рынка. Вы работаете в администрации?
– Нет. Я пришел устраиваться на работу.
– С этими всеми молодыми людьми?
– Да.

Затриманий:
– Вы тоже приехали работать?
– Охранником?
– Сказали на массовку просто постоять.
– На массовку для чего?
– Ну должны были выйти какие-то люди и все.
Зараз група нападників перебуває під вартою. Їх звинувачують у скоєнні розбою та пограбування. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до 12 років з конфіскацією майна.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023