У Миколаєві через невідомий аерозоль дітей госпіталізували зі школи

Більше 3 десятків дітей госпіталізували просто зі школи. У Миколаєві в одному з навчальних закладів розпилили невідомий аерозоль із різким запахом, як стало відомо Вісті Ньюс. Учнів і персонал евакуювали. Натепер фахівці встановлюють, що це за речовина, а поліція розшукує причетних до інциденту.

36 учнів госпіталізували, 4 сотні евакуйовані. Так розпочався шкільний тиждень для миколаївської школи № 6. На другому поверсі навчального закладу близько 11 ранку розпилили невідому речовину.

Антон Зінченко, працівник ГУ ДСНСУ в Миколаївській області:

Спеціалістами аварійно-рятувального загону спеціального призначення проведено заміри повітря. За результатами замірів – небезпечних речовин не виявлено. На даний час здоров’ю дітей нічого не загрожує.

Попередньо, діти отруїлися газом. Але остаточну причину після експертиз мають назвати фахівці.

Діти масово почали скаржитися на погане самопочуття: нудоту, кашель, сльозотечу та першіння в горлі. Двох учнів із болями в животі доправили для спостереження в реанімаційний відділ.

Антон Зінченко працівник, ГУ ДСНСУ в Миколаївській області:

По прибуттю на місце події з’ясовано, що вчительський склад провів евакуацію дітей у кількості 380. По прибуттю швидкої допомоги було доставлено до лікарні дітей віком від 11 до 13 років.

Інформація щодо факту отруєння внесена до журналу Єдиного обліку. Причини погіршення стану здоров’я у дітей та інші обставини події встановлюються.

Залишити відповідь