Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

У Маріуполі поліція звільняла дітей, покинутих матір’ю в квартирі

У Маріуполі, діти-бранці самі пробули в оселі 3 доби, як стало відомо Вісті Ньюс. Щоб їх почув хоч хтось, малечі довелося вийти на балкон та кликати перехожих. Останні й подзвонили в поліцію. На виклик прибула мобільна група «Поліна» (проект поліції проти домашнього насильства). Правоохоронці з’ясували, що одні в оселі дівчата – старшій 8 років, меншій – 3 та хлопчик 11 місяців. Відкрити з середини квартиру діти не могли, мати зачинила їх на ключ і зникла. Тож поліцейські викликали службу порятунку. Зі слів старшої з дівчат, матір пішла з дому три ночі тому, і з того часу діти її не бачили. Перші дні вони їли суп та кашу, які жінка залишила в холодильнику. 8-річна дитина самостійно поралась на кухні та піклувалась про маленьких сестру та братика. Та їжа закінчилася, тож голодні діти почали звати на допомогу. Усіх трьох малюків передали під нагляд медиків. Поліція ж взялася шукати горе-матір. 27 річна матір з’явилася у Лівобережному відділенні поліції надвечір третьої доби. Поліції жінка клялася, що не кидала дітей, а просто вийшла на 10 хвилин до магазину. Обставини події продовжують встановлювати. Жінці загрожує притягнення до адміністративної відповідальності за ст.184 Кодексу України про адмінправопорушення “Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей”.
Діти будуть знаходитися в медичному закладі до прийняття рішення компетентних служб Лівобережної районної адміністрації.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023