Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

У Львові меморіал пам’яті Героїв Небесної Сотні добудують до лютого 2019

Меморіал пам’яті Героїв Небесної Сотні у Львові обіцяють закінчити до 1 лютого 2019 року. Нині на місці триває будівництво, виконавці звітують про 15% готовності, як стало відомо Вісті Ньюс. Вже залита частина стели, тривають роботи з покриття спеціальним металом – кортеном, окремо залили фундамент під оглядові майданчики. Роботи здійснили на суму 1 млн 100 тис. грн. Загалом вартість проекту 10 млн 836 тис. грн.

І, нагадаємо, що в Харкові днями також показали проект пам’ятника Небесній сотні. Композиція незвична і буквально парить у повітрі. Як видно з фото, це буде зграя птахів, що злітають у небо. Височіть символічні птахи будуть у 8 метрах над землею. Цікаво, що скульптура завдяки освітленню буде видима і вдень, і вночі. Відповідно до задумки, площу поділять на кілька зон, з’явиться також локація і для дітей. Нагадаємо, що у Харкові майдан Героїв Небесної Сотні з’явився замість площі Руднєва. І скульптуру хочуть розмістити саме там.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023