Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

У Львівській області знайшли міні-завод, що підробляв каву

На Львівщині знайшли міні-завод, що підробляв продукт відомого виробника кави, як стало відомо Вісті Ньюс. Підприємство було сховане в будинку 45-річного львів’янина. На другому поверсі він змонтував цех, який здатен був видавати до тисячі пачок кави на добу. Цікаво, що дістатися на підприємство можна було тільки ліфтом, схованим усередині приміщення. І якщо потужності були розквартировані у Львові, то офіс із продаж знаходився на Сумщині. Натрапити на підробку можна було в Інтернеті, а також на оптових ринках Львова та невеличких мережах магазинів західних областей.
Після обшуків українців убезпечили від дев’ятнадцяти тисяч упаковок підробної кави, майже сто кілограмів сировини для виготовлення напою тощо. Усього у цій справі провели 11 обшуків у різних областях. Організатору бізнесу загрожує штраф від тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів із конфіскацією. Вилучену каву відповідно до закону знищать.

фото: прес-служба Нацполіції у Львівській області

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023