У Larina Language Academy вручили кембриджські сертифікати учням і педагогам – The Cambridge Certificate Award Ceremony

8 вересня відбулася урочиста церемонія вручення Кембриджських сертифікатів 2019. На сцену Victory Hall піднялися діти та дорослі, які за допомоги Larina Language Academy отримали нові знання з англійської. Юні учні щороку піднімаються на нову сходинку знань, а педагоги проходять курси, які дозволяють їм викладати в інших країнах. Як навчання дає результат, а вручення сертифікатів стає справжнім святом, бачили і журналісти Вісті Ньюс.

Протягом року учні Академії пірнали у світ англійської. Щоб вийти на сцену Victory Hall, необхідно було вийти на новий рівень знань. Адже кожне освітнє здобуття дитини підтверджує сертифікат.

Анастасія, вчиться в Larina Language Academy:

Я где-то в 1 классе пришла сюда, тут много интересного! Много интересной информации дают и очень хорошая учительница.

Данило, вчиться в Larina Language Academy:

Интересно учиться, говорить по английскому языку.

На изображении может находиться: один или несколько человек и в помещении

Аліна вчиться, в Larina Language Academy:

Мне нравится там – все объясняют. Нравится, что когда я была маленькой, я учила английский, и теперь мне легко. Я получаю только хорошие оценки.

Протягом навчального року група учнів їздила в Англію та Америку.

Це традиція Академії – давати знання в мовному середовищі, знайомити з культурою країни, відкривати обрії дітей на всіх рівнях.

Вероніка, вчиться в Larina Language Academy:

Я тут учусь всего год, в этом году сдала Кембриджский экзамен – 1 в своей жизни. Поездку предлагала Академия. Это была такая возможность увидеть эту страну и попрактиковать язык.

Але не тільки діти отримують знання завдяки Академії. У церемонії The Cambridge Certificate Award Ceremony взяли участь і кращі харківські викладачі, які опанували мовні курси та отримали міжнародні сертифікати. Академія є єдиним у східній Україні СЕЛТА-центром.

Владислав Каминін, викладач англійської, отримав сертифікат CELTA:

Центр открылся недавно, буквально пару лет. В Харькове такая возможность есть. Раньше были планы ехать в Киев, но я обрадовался, когда центр открылся, и я смог в Харькове пройти. Это очень такой престижный сертификат, который позволяет работать за границей и признается работодателями по всему миру.

На изображении может находиться: 2 человека, люди улыбаются, люди стоят

У 2019 Larina Language Academy відкриває світ англійської і першій групі особливих учнів – стартує курс для людей з обмеженими можливостями. Засновниця Академії  Тетяна Ларіна – вже розширила кількість учнів до тисячі.

Тетяна Ларіна, засновниця та директор Larina Language Academy:

Наши сертификаты – это знак качества, которые открывают двери в ведущие университеты, и дают возможность для успешного трудоустройства. Larina Language Academy – это официальны партнер Кембриджского университета, это крупнейшая школа в Украине, и на сегодняшний день это 3 корпуса. У нас состоится официальное открытие корпуса на Алексеевке, и в этом году более тысячи учащихся приступают к занятиям, учащихся от 4 лет.

В Академії за принцип для вчителів – робити невідривними розвиток дитини і її посмішку.

Залишити відповідь