Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

У Куп’янську загинув чоловік: він підірвався на міні

У Купянську 27 березня на протипіхотній міні підірвався 50-річний чоловік. Він загинув. Про це повідомили у ДСНС і Нацполіції Харківщини.

Трагедія сталася на території садового товариства “Літєйщик”. Відомо, що чоловік хотів навести лад на присадибній ділянці та натрапив на ворожу протипіхотну міну. Він отримав тяжкі тілесні ушкодження, від яких загинув.

Слідчим відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 438 (порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України.

Поліція звертає увагу місцевих мешканців на те, що території, які ще не обстежили сапери, можуть бути «усіяні» російськими боєприпасами.

Не слід пересуватися не перевіреними шляхами, відвідувати цвинтарі та дачні будинки, ліси, особливо ті, що розташовані неподалік колишніх військових позицій або перебували в окупації та не обстежені саперами.

При виявленні підозрілого або вибухонебезпечного предмета у жодному разі не можна чіпати його, слід обмежити до нього доступ інших осіб. Для знешкодження предмета слід одразу викликати спеціалістів за номерами 101 або 102.

Як виглядають протипіхотні міни – подивіться та не чіпайте подібні предмети!

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023