У Куп’янську у держзраді підозрюють кількох людей

Харківська обласна прокуратура повідомила про підозру кільком мешканцям Куп’янська – їх звинувачують у держзраді.

Хто вони?

  • Підозру заочно оголосили 54-річній жінці, за те що вона добровільно очолила підрозділ пенсійного забезпечення так званої «тимчасової цивільної адміністрації Харківської області». Серед обов‘язків очільниці незаконного органу — видача «допомоги» від країни-агресора у сумі 10 тис. рублів.
  • Ще один фігурант із заочною підозрою – начальник Куп‘янського високовольтного району електричних мереж. Він пішов на співпрацю з окупантами: на вимогу представників країни-агресора чоловік організував відновлення електропостачання на окупованих територіях для забезпечення надходження російської військової техніки та обладнання. Крім того, службовець розглянув та затвердив проект будівництва повітряної лінії електропередачі, яка у подальшому була побудована з використанням сил та засобів російського агресора.
  • Заочно про підозру також повідомили експоліцейській. За даними слідства колишня спеціаліст–криміналіст перейшла на бік ворога та почала співпрацювати з представниками країни-агресора. На вимогу російських кураторів жінка повідомляла їм інформацію щодо анкетних даних поліцейських Куп’янського районного відділу поліції ГУНП в області, фактичні адреси їх мешкання, відомості про наявність у них зброї. Крім того, підозрювана проводила обшуки за місцем проживання колишніх колег з метою відшукування і вилучення табельної вогнепальної зброї.

За цими трьома справами досудове розслідування проводить СВ Управління СБУ в Харківській області.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.