Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

У Києві затримали наркоторговців, що збували товар через закладки

У Києві, правоохоронці вилучили з помешкань фігурантів справи пігулок та опію на більше ніж півтора мільйона гривень, як стало відомо Вісті Ньюс. Саме в таку суму оцінили б товар за цінами “чорного ринку”.

За наркокур’єрами слідкували близько півроку. Працівники Управління протидії наркозлочинності поліції Києва зробили 5 закупок і днями провели спецоперацію з затримання членів банди. Чоловіки працювали у столиці та Херсоні. І засновник бізнесу, і збувальник раніше вже були судимі за наркоторгівлю. Торговці саме розширювали справу на друге місто України.

Олександр Дибов, начальник 2-го міжрайонного відділу УПН ГУНП у м. Києві:

Крім того до цієї групи входили двоє закладчиків, один із них останнім часом збував наркотики на території міста Херсон. Усі члени злочинної групи були затримані.

Мережу збуту організували за двома напрямками: системою так званих закладок і передачею із рук у руки. Одного з фігурантів затримали з пакунками для майбутніх закладок. А ось як наркотики в квартирі пояснює один із затриманих:

Затриманий:

– С какой целью вы храните данный препарат?
– Нашел. Нашел на улице. Решил ни выбрасывать, ни оставлять на улице.
– Сами употребляете наркотики?
– Да.

Одним шприцом знахідка не обмежилася.
Олександр Дибов, начальник 2-го міжрайонного відділу УПН ГУНП у м. Києві:

У ході обшуків за місцем мешкання учасників злочинної групи була вилучена велика кількість наркотиків. А саме метадон, опій ацетильований, опій екстракційний, а також пігулки Сонати та Димедролу.

Вартість вилученого за цінами «чорного ринку» становить понад 1,5 мільйони гривень.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023