Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

У Києві викрили підпільний м’ясний цех, на якому працювали нелегальні мігранти

Двічі незаконний. У столиці викрили підпільний м’ясний цех, на якому працювали нелегальні мігранти, як стало відомо Вісті Ньюс. Бізнес на м’ясі та на людях організував киянин. Як виглядає продукція, яку потім продавали людям, без шоку дивитися не можна.

Ось у таких умовах зберігали та переробляли м’ясо. Тут же по-сусідству жили й працівники. Завдяки оперативному відео ви бачите, як у Києві до візиту поліції тривала обробка м’ясної продукції, що трохи згодом потрапляла на ринки. Десятеро найманих робітників не те, що обробляти продукти не мали права, а перебувати в Україні не могли.

Олексій Гаврилюк, ст. оперуповноважений УБЗПТЛ ГУНП у м. Києві:
Встановлено, що іноземці працювали лише вночі. І там же проживали. На даний час вирішується місцеперебування іноземців.

Документів ані у працівників, ані на роботу промислового підприємства в організатора бізнесу немає. Облаштував нічний м’ясний цех киянин.

Олексій Гаврилюк, ст. оперуповноважений УБЗПТЛ ГУНП у м. Києві:
На іноземців складено адміністративні протоколи за ст. 203 Кодексу про адміністративні правопорушення, це порушення правил перебування в Україні. На роботодавця складено протокол за ст. 204 КАП, це порушення правил реєстрації та працевлаштування іноземців.

Цех виявили на проспекті Степана Бандери. Чи хоч якісь із документів організатора м’ясного бізнесу, є законними, будуть перевіряти фахівці.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023