У Києві викрили дві нарколабораторії

У Києві викрили нарколабораторії, вони вирощували канабіс, і загальна плантація сягнула півтисячі кущів коноплі, як стало відомо Вісті Ньюс. Хто відкрив протизаконний бізнес просто на території приватних домоволодінь дізналися наші журналісти.

Отак виглядає гаражна плантація коноплі. Кожна рослина в окремому горщику, із добривами та під своєю лампою. Завдяки дбайливому догляду коноплі ледь не по пояс людині. Утримувати в Києві нарколабораторію її організаторам вдавалося протягом 2-х років. Зараз “садівники” затримані.

Владислав Іщенко, начальник Подільського УП ГУНП у м. Києві:
Це двоє молодиків, які вийняли гараж у вигляді ангару, де спеціально облаштували місце для вирощування наркотичного засобу канабісу. Для цього вони створили всі умови, а саме спеціальне світло, спеціальну вологість, температуру.

Нарко-дует утримував 2 гаражі з теплицями, при кожному була і місцина для сушки та пакування зілля на продаж. Усього ж з городів вилучили 500 кущів коноплі, 300 саджанців та все потрібне для вирощування рослин. Також знайшли й фасований товар.

Затриманий:
– Вирощували з якою метою?
– С целью продаж.
– Збут канабісу, де саме здійснювався – на території міста Києва, десь ще?
– Киева.

Цікаво, що обидва чоловіки раніше не судимі. У обох родини та діти. Зараз 31-річний уродженець Кіровоградщини та 36-річний уродженець Київської області затримані. Організаторам загрожує до восьми років позбавлення волі.

Залишити відповідь