Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

У Києві відбувся форум “Нова соціальна доктрина: Нові можливості для кожного»

У Києві відбувся Форум «Нова соціальна доктрина: Нові можливості для кожного». Головними питаннями, піднятими на ньому, стали підвищення зарплат і пенсій для українців.
Як це пропонують зробити, далі у відео:

Нова влада забезпечить поступове зростання заробітних плат громадян і вже за 5 років доведе їх до рівня середніх заробітків у Польщі – про це Юлія Тимошенко заявила під час Форуму «Нова соціальна доктрина: Нові можливості для кожного», що проходив у Києві.

Юлія Тимошенко, лідер партії «Батьківщина»:
У нас залишається лише один вихід, і цей вихід я хочу застосувати в реальному житті. Я хочу зробити так, щоб за 5 наступних років із моменту виборів нового президента середня заробітна плата України кожен рік доганяла якусь країну, яка біля нас знаходиться і має трошки вищі доходи.

Юлія Тимошенко заявила, що треба переглядати всю систему соціального захисту та відновити дію законів, які підтримували найбільш незахищені категорії українців.

Юлія Тимошенко, лідер партії «Батьківщина»:
Ми точно знаємо, що сьогодні всі підприємства в Україні включаючи й освіту, і охорону здоров’я, кожен день втрачають все більше і більше людей, або ми повертаємося до рівня заробітної плати Європи, або ми будемо неконкурентноспроможними в сучасному світі.

Також, за словами лідера «Батьківщини», одразу після виборів буде кардинально переглянуто механізм нарахування пенсій. Новий порядок базуватиметься не на збільшенні пенсійного віку, а на заміні радянської солідарної системи сучасною персоніфікованою.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023