У Києві відбудеться фестиваль сірникових рекордів

2 березня в Міжнародний День Сірника – хто знає, що є і такий! – майстри мініатюрних справ будуть дивувати своїм мистецтвом. Чого чекати від Фестивалю сірникових рекордів?
Тут зіграє єдиний в Україні й в світі Ансамбль музичних інструментів із сірників. Такий створили у Жашкові. Музиканти гратимуть на сірникових гітарі, гармошці, бандурі, скрипці та інших музичних інструментах. Усі їх зробив один майстер Богдан Сенчуков.
Тут спробують поставити одразу кілька рекордів. Іван Котляревський із Кременчука презентує конструкцію з сірників лінійного корабля довжиною майже 1,5 метри.
Віктор Шуляренко з Коростеня покаже найбільший макет локомотиву з вагонами.
Киянин Сергій Короляк представить картину з сірників без використання клею «Архангел Михаїл».
Житель Люблинця Юрій Семенюк привезе найбільше панно з сірників «Розп’яття»
І це тільки частина представленого на фестивалі. Організатори заходу вже підрахували, на створення кожної з цих робіт знадобилося понад 100 000 сірників.
Головний же рекорд прогнозують найбільшому сірникові, точніше його інсталяції. Він знаходиться в Києві при вході до одного з пивних закладів.
Оцінювати рекорди буде Йосип Осташинський, він і сам рекордсмен, експерт із сірникових рекордів, член Національної спілки художників України, Заслужений художник України, майстер традиційного народного мистецтва.

 

Залишити відповідь