Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

У Києві серед білого дня на зупинці викрали людину

У Києві серед білого дня викрали людину, як стало відомо Вісті Ньюс, потерпілий просто чекав на зупинці маршрутку, коли до нього раптом під’їхав мікроавтобус. Двоє невідомих запхали жертву всередину. Очевидці негайно викликали копів. У місті оголосили план “Перехват”. Вже за годину автомобіль викрадачів вистежили та почали переслідувати. Вже за містом банда лишила автівку зі своєю жертвою на узбіччі. Самі ж кинулися навтьоки. Як закінчилися перегони та знешкодження нападників, далі пряма мова від представників поліції.

Андрій Крищенко. начальник ГУНП у м. Києві:
У результаті всіх цих дій, через декілька хвилин, автомобіль було помічено. Він рухався в Деснянському районі в напрямку Київської області. Було організовано переслідування автомобіля і нарядами патрульної поліції його було затримано за межами міста Києва, на території Київської області. Одразу на місці було затримано одного зі злочинців. Було звільнено особу, яку викрали.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023