У Києві поліція розкрила осередок, де проживали нелегали

У Києві поліцейські розкрили осередок, де проживали нелегали, як стало відомо Вісті Ньюс. Мігранти мали проїхати Україну транзитом на шляху до Європи. Тимчасово їх поселяли в так званий «хостел», розташований в гаражному кооперативі. Із сотні затриманих у перевалочному пункті, третина — це іноземці, що перетнули український кордон абсолютно незаконно.

Під вказівниками «хостел» у київських гаражах ховався нелегальний центр для мігрантів. Громадяни Азербайджану, Бангладеш, Таджикистану, Узбекистану та Росії опинялися тут на шляху до Європи. У так званому перевалочному пункті поліцейські затримали сотню осіб, 32 людини перебували в Україні незаконно. За даними правоохоронців, усі вони потрапили до Києва з Російської Федерації в обхід офіційних пунктів пропуску.

Вийти на «хостел» правоохоронці змогли після затримання представниками Закарпатського управління Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції мігрантів зі Шрі-Ланки. Гурт людей намагався потрапити до Західної Європи, і іноземці на тривалий час «оселилися» в Києві. Вони й розповіли про місцезнаходження хостелу, де ніби-то проживали ще майже 70 їхніх співвітчизників.
Слідчі розпочали кримінального провадження за статтею «незаконне переміщення людей через кордон» Після обшуків території довкруги київського ринку «Троєщина» місцезнаходження «хостелу» все ж встановили. Сотню знайдених там мігрантів доставили до Деснянського управління поліції. Там слідчі з’ясували деталі «подорожей» нелегалів, кожен із них платив за переміщення до Європи від 3 до 5 тисяч доларів своїм землякам-перевізникам.
Натепер вирішується питання про притягнення порушників-іноземців до адмінвідповідальності, у той же час готуються необхідні документи для депортації.
Оперативниками ж Департаменту внутрішньої безпеки поліції з’ясовують причетних до нелегального транзиту співробітників українських правоохоронних органів.

Новини. Харків&Україна visti.news

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

bigmir)net TOP 100