Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

У Києві нових знайомих грабувала пара клофелінщиків

Небезпечні випадкові друзі. У Києві нових знайомих грабувала пара клофелінщиків – 18-річна дівчина та 35-річний молодик. Близько півроку сумчанка та уродженець Закарпаття промишляли неподалік столичного автовокзалу, підпоюючи проїжджаючих, як з’ясували Вісті Ньюс. Останнім клієнтом для злочинців став 54-річний киянин. Він звернувся до поліції через пограбування. У нього забрали не тільки гроші та мобільний, але й верхній одяг. Останнє, що пам’ятає жертва, як пив пиво з новими друзями. Цікаво, що пігулки затримані підсипали не тільки в алкоголь. Речі пара відносила до ломбардів. Нині співучасники перебувають під вартою, їм загрожує до дванадцяти років позбавлення волі з конфіскацією майна. Триває перевірка затриманих до аналогічних злочинів у Києві. Усіх, хто став жертвою, просять звернутися до поліції.

Затриманий за підпоювання клофеліном:
Периодически использовал лекарства, чтобы усыпить человека. Впоследствии я его обкрадал.

Сергій Куленко, начальник Голосіївського УП ГУНП у м. Києві:
Люди втрачали свідомість, після того як вони приходили до свідомості вони виявляли у себе відсутність своїх особистих речей: це мобільних телефонів, ноутбуків, сумок та документів.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023