У Києві невідомий предмет здетонував на спортивному майданчику

У Києві черговий вибух. У суботу зранку невідомий предмет здетонував на одному зі спортивних майданчиків Дніпровського району столиці, як стало відомо Вісті Ньюс. На щастя, інцидент обійшовся без постраждалих.

О 8 ранку на цьому спортмайданчику стався вибух. Хлопок у будинку по вул. Пожарського почув місцевий чоловік, переляканий киянин подзвонив до поліції. Коли на місце прибули експерти, вони знайшли фрагменти предмету, що вибухнув.
Оксана Блищик, начальник відділу комунікації ГУНП у м. Києві:
Із місця вилучили рештки саморобного вибухового пристрою, які відправили на експертизу для того, щоб встановити, що саме вибухнуло. Але на цей час вибухотехніки припускають, що це був радіокерований вибуховий пристрій.

На щастя, внаслідок події ніхто не постраждав. Місцеві, у свідченнях правоохоронцям, повідомили, що будь-яких підозрілих осіб не помітили перед вибухом. Але, натомість, бачили підозрілий пакунок.

Оксана Блищик, начальник відділу комунікації ГУНП у м. Києві:
На металевій перекладені вони помітили пакунок, прикритий ковдрою, і з їх слів і припущень, можливо, саме він вибухнув.

Нині проводяться всі необхідні оперативно-розшукові заходи та слідчі дії для розкриття злочину та затримання причетних осіб.

Оксана Блищик, начальник відділу комунікації ГУНП у м. Києві:
Правоохоронці розпочали 2 кримінальні провадження за фактом вибуху на спортивному майданчику у Дніпровському районі Києва – це хуліганство та ч. 1 ст. 263 ККУ, це незаконне поводження зі зброєю.

 

Залишити відповідь