У Києві медики проаналізували дані про всіх захворілих на кір на даний час

У Києві медики провели аналіз даних про всіх захворілих на кір на даний час. Висновок – абсолютна більшість пацієнтів не пройшли щеплення, як стало відомо Вісті Ньюс. Станом на початок тижня у столиці вже зареєстрували 121 випадок захворювання на кір. З них 86 хворих – це діти до 17 років. У лікарнях отримують допомогу 19 людей. На щастя, важких хворих немає.

Розповсюдження хвороби вдалося зупинити, епідемії немає, а отже закривати київські навчальні заклади на карантин не планують. У Департаменті хорони здоров’я КМДА наголошують, вакцин достатньо, тому аби не захворіти й дітям, і дорослим необхідно пройти вакцинацію відповідно до календаря щеплень.

Валентина Гінзбург, директор Департаменту охорони здоров’я КМДА:
Провакциновано біля 27,5 тисяч і 55 дорослих. Це на сьогодні такі дані, що стосується кору. Спалахів більше не було. У перший тиждень ми говорили про констатацію в школі – 3 випадки – це є спалах. Більше випадків спалаху не було зареєстровано. І максимально реєструвалася кількість саме 9-10 січня. Після того як були проведені заходи адміністрацією київською, вони призупинили темпи захворюваності. Тому ми маємо на сьогодні 121 випадок.

Залишити відповідь