Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

У Києві чоловік вбив гантелею і залив тіло бетоном

Вбив, а тіло залив бетоном. Злочин за практично голлівудським сценарієм вчинили в Києві, як стало відомо Вісті Ньюс. Ось тільки причини вбивства цілком не кіношні. Яблуком розбрату став поцуплений ноутбук. Труп відкопали у підвалі багатоповерхівки.
Ось у цьому київському підвалі поліцейські знайшли муміфікований труп. Тіло лежало під шаром бетону. Слідчі з’ясували, що загиблий чоловік мешкав у цьому будинку. Запідозрили у вбивстві знайомого жертви. Останній відпиратися не став і розповів, як виносив тіло.
Владислав Іщенко, начальник Подільського УП ГУНП у м. Києві:
Взяв і положив це тіло в кульок для сміття, і спустив його в підвальне приміщення цього ж будинку. Де, викопавши певну яму, поклав туди це тіло і залив його бетоном.
Вбивству і бетонуванню передувала крадіжка. 35-річний гість прийшов до знайомого та поцупив у нього ноутбук. Цікаво, що і після цього злодійкуватий молодик наважився на новий візит. Господар почав ставити питання.
Владислав Іщенко, начальник Подільського УП ГУНП у м. Києві:
У ході словесної перепалки наш підозрюваний взяв гантелю і наніс останньому удари в голову, які і спричинили смерть.
Після затримання підозрюваний визнав свою провину та навіть назвав причини, що ж підштовхнуло до злочину.
Владислав Іщенко, начальник Подільського УП ГУНП у м. Києві:
Пояснює це тим, що він є наркозалежним, йому потрібні були гроші, щоб купити наркотичні засоби.
У затриманого є попередні судимості за дрібні крадіжки. Закон передбачає за умисне вбивство до 15 років позбавлення волі.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023