У ХНУВС відзначили Національний День поліції України

В Харкові відзначили День Національноі поліції. Нове свято з’явилося в квітні, після указу Президента, як стало відомо Вісті Ньюс. Тепер його відзначатимуть 4-го липня. Реформована структура діє вже 3 роки й, за даними керівництва Міністерства внутрішніх справ, рівень довіри до правоохоронців в Україні значно зріс. У Харкові урочистим шикуванням відзначили свій професійний день у ВИШі, де готують захисників закону.

Професійне свято 4 липня відзначили не тільки діючі поліцейські, а й ті, хто тільки здобуває фах. У Харківському національному університеті внутрішніх справ перше в Україні відзначення Дня поліції провели урочисто – з шикуванням на плаці й десятками гостей. Основи професіональності починаються з першого дня навчання, переконані у ВИШі. В умовах же реформування перші, хто має змінитися, це освіта: набути більшої якості та розуміння своєї спеціальності для курсантів. Тим більш, що наразі український поліцейський виконує більше функцій, ніж це було раніше.

Валерій Сокуренко, ректор ХНУВС:
Від того як ми виховаємо, як ми його навчимо, буде залежати відношення громадян до української держави в цілому. І ті вимоги, які перед нами ставить міністр внутрішніх справ, – це бути чесними, бути порядними, бути на боці закону. І ми повинні забезпечити спокій, щоб люди відчували себе захищеними.

З нагоди свята 27 представників навчального закладу (це і працівники ВНЗ, і магістри) отримали нагороди від органів місцевого самоврядування за активну не тільки початкову профдіяльність, а й громадську позицію. Так серед нагороджених і сестри-третьокурсниці, які активно беруть участь у житті регіону.

Олена та Вікторія Цибиноги, курсантки ХНУВС:

За останні півроку ми брали активну участь у такому проекті як “Школа лідерства” Харківської обласної державної адміністрації, відповідно зайняли там перші позиції. Зараз реалізуємо проект “Харків – правове місто”.

Дванадцятьом курсантам ХНУВС ректор присвоїв звання молодшого складу поліціі.

Віталій Найда, курсант ХНУВС:

Хотів би присвятити своє майбутнє тій справі, яку я обрав, – українські національній поліції. І стояти на варті прав і свобод наших громадян.

В університеті наголошують, із реформуванням відомства вони продовжують оновлювати навчальні програми та підходи до навчання.

Дмитро Швець, перший проректор ХНУВС:

Якщо говорити про підготовку працівників Національної поліції, то європейський обраний рівень підготовки і направленості розвитку нашої держави, внесли свої корективи в підготовку Національної поліції. Ми сьогодні більше приділяємо уваги практичній складовій. Ми сьогодні приділяємо більше уваги таким дисциплінам, як фізична підготовка, вогнева, тактико-спеціальна підготовка. Саме для того, щоб працівник поліції міг захистити, захистити не тільки себе, а і всіх громадян, які цього потребують.

Вісті Ньюс. Новини. Харків&Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

bigmir)net TOP 100