У ХНУВС відсвяткували День Святого Миколая

Майбутні поліцейські Харкова привітали школярів з Миколаєм, як стало відомо Вісті Ньюс. Напередодні свята до вишу запросили школярів, щоб разом відсвяткувати та познайомити їх з університетом. Дітлахам показали навчальні аудиторії, полігони, розповіли про факультети та спеціальності.
У Харківському національному університеті внутрішніх справ відсвяткували День Святого Миколая.


Валерій Сокуренко, ректор ХНУВС:
Свят багато. І всі свята добрі, хороші. А Святий Миколай, це той святий, який опікується і дітьми, і тими людьми, які захищають батьківщину, людьми, які в погонах. І знаєте, те свято, яке ми сьогодні тут організували, це для нас важливо ще й тому, що це частинка нашої душі, нашого серця.
На свято запросили тих, хто ще не встиг стати студентом. Але вже замислюється над вибором майбутньої професії.

Маргарита, учениця ЗОШ № 119:
І така вже атмосфера. Ми знаємо, що скоро новорічні свята. І тут уже так прикрашено. Стоїть як до Різдва така декорація. Є ялинка. Тому студенти молодці тут. І я хочу вступити на факультет кіберполіції. Тому що кіберполіція більше пов’язана з комп’ютерними науками, а комп’ютери – це нові технології. Тому я хочу займатися кіберполіцією.
На плацу ХНУВСу в буквальному сенсі розгорнулася зимова казка.
Крім цього на гостей заходу чекали цікаві конкурси. Юнаки та дівчата змагалися у перетягуванні канату, армрестлінгу, естафеті, а також битві подушками. На швидких, завзятих та витривалих юних спортсменів чекали призи – солодкі калачі.
Олексій Палієнко, вихованець «Кадетського корпусу»:
Все нравится. И конкурсы, и выступления всех факультетов. Понравилось очень.
Після завершення святкування дітлахи мали змогу відчути себе справжніми курсантами – посидіти за партами, пройтися коридорами ВИШу та навіть побувати на полігоні.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.