У ХНУВС присягнули на вірність випускники курсів первинної професійної підготовки Інституту післядипломної освіти

У ХНУВС присягнули на вірність випускники, як стало відомо Вісті Ньюс. 48 слухачів курсів первинної професійної підготовки Інституту післядипломної освіти ВИШу завершили навчання.

У поліцейському ВНЗ започаткували новий формат прийняття присяги, схоже святкують випуск у США. Під час опитування серед випускників обирають найкращого науково-педагогічного працівника університету та нагороджують його киркою – символом нелегкої, але благородної та почесної праці. Молодим працівникам структури МВС в боротьбі з економічною злочинністю поліцейські жетони вручили керівники навчального закладу та гості.

Валерій Сокуренко, ректор ХНУВС:
Завдання стоїть одне – захист прав, свобод громадян, у тому числі, ви бачите, такий напрямок – боротьба з економічною злочинністю. Ви звернули увагу, що там немає зовсім юних, люди вже з досвідом. Я думаю, це свідомий вибір їхній не батьки привели за руку.

Микола Громико, 1-ший заступник директора Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України:
Зараз випускаються працівники боротьби з економічною злочинністю, зараз слідчі готуються, інші працівники. І головне зараз закласти повагу до людей. Якщо раніше це був каральний орган, то зараз він направлений на служіння людям.

Вісті Ньюс. Новини. Харків&Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

bigmir)net TOP 100